spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Hlavní strana

Benefit program Rokytnice PLUS - zima 2015/2016karta2011

Benefit program Rokytnice PLUS je bonusový program pro návštěvníky Rokytnice nad Jizerou ubytované v ubytovacích zařízeních členů Spolku. 

Těmto návštěvníkům Rokytnice nad Jizerou je na dobu jejich pobytu poskytována karta Benefit programu Rokytnice PLUS, se kterou návštěvník získá řadu výhod. 

Také v nadcházející zimní sezóně je pro návštěvníky Rokytnice nad Jizerou ubytované u členů Spolku připraven bonusový program. Stačí se ubytovat u některého z členů Spolku a návštěvník obdrží na dobu svého pobytu kartu hosta Benefit program Rokytnice PLUS, se kterou získá řadu výhod.

Propagační materiál ke stažení:

Benefit program Rokytnice PLUS Plakát - Plakát formátu A2  v českém, polském, anglickém a německém jazyce.

Benefit program Rokytnice PLUS Skládačka - Skládačka formátu A4 v českém, polském, anglickém a německém jazyce.

Nabídka spolupráce pro poskytovatele služeb:

Rádi bychom Vám nabídli aktivní zapojení se do našeho slevového systému tím, že držitelům karet poskytnete slevu ve Vaší provozovně - obchodě, restauraci, půjčovně sportovních potřeb....

Výše nebo druh poskytnuté slevy je na Vás. Sleva vůbec nemusí být v podobě nižší ceny čerpané služby, zboží, ale třeba v podobě bonusů, dárků zdarma k nákupu za stanovenou cenu atd. Karty hosta má pro své klienty k dispozici  více jak 65 ubytovacích zařízení s celkovým počtem přes 2000 lůžek, což představuje 2000 Vašich potencionálních zákazníků. Hosté těchto ubytovacích zařízení budou při svém příjezdu o slevovém programu informování a dostanou propagační materiál, nebo si budou moci veškeré informace vyžádat či přečíst v recepci ubytovacího zařízení. Buďte na seznamu i Vy.....

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek...
 

Virtuální prohlídka Rokytnice nad Jizerou

 

Zajímavé informace o Rokytnici nad Jizerou se můžete dozvědět také prostřednictvím webového portálu www.rokytnice-virtualne.cz . Naleznete zde deítky videospotů a celou řadu propagačních materiálů a map v elektronické podobě.

Celý článek...
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB