spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB

Slevový program Rokytnice PLUS -  léto 2024

Rokytnice PLUS je slevový program pro návštěvníky Rokytnice nad Jizerou ubytované v ubytovacích zařízeních členů Spolku.

Také na letošní léto je pro návštěvníky Rokytnice nad Jizerou ubytované u členů Spolku připraven slevový program. Stačí se ubytovat u některého z členů Spolku a návštěvník obdrží na dobu svého pobytu kartu hosta Rokytnice PLUS, se kterou získá řadu výhod.

 


Veškeré informace o poskytovaných slevách a ubytovatelích, u kterých lze kartu hosta získat naleznete zde:

 


Propagační materiál ke stažení:  

 
Nabídka spolupráce pro poskytovatele služeb: 

Rádi bychom Vám nabídli aktivní zapojení se do našeho slevového systému tím, že držitelům karet poskytnete slevu ve Vaší provozovně - obchodě, restauraci, půjčovně sportovních potřeb....

Výše nebo druh poskytnuté slevy je na Vás. Sleva vůbec nemusí být v podobě nižší ceny čerpané služby, zboží, ale třeba v podobě bonusů, dárků zdarma k nákupu za stanovenou cenu atd. Karty hosta má pro své klienty k dispozici  téměř 50 ubytovacích zařízení s celkovým počtem přesahujícím 1200 lůžek, což představuje 1200 Vašich potencionálních zákazníků. Hosté těchto ubytovacích zařízení budou při svém příjezdu o slevovém programu informování a dostanou propagační materiál, nebo si budou moci veškeré informace vyžádat či přečíst v recepci ubytovacího zařízení. Buďte na seznamu i Vy.....   V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB