Přihlášení táborníci 2019

Termíny:

Letos (2019) pořádáme opět dva běhy v měsíci červenci.

  Termín
1. běh 29.6. - 13.7. 2019
2. běh 13.7. - 27.7. 2019

Cena

Cena tábora pro jeden běh je stanovena na  4 500 Kč, pro sourozence 4 300 Kč (za každého ze sourozenců).

Přihláška

Informace ohledně přihlášek na rok 2019 budou k dispozici v průběhu ledna. Podmínkou přihlášení dítěte je ukončený 1. ročník základní školy.

 

Vedoucí a personál 2019:

  1. běh 2. běh
Hlavní vedoucí Šmídová Markéta Šmídová Markéta
Programový vedoucí  Bartošová Lucie  
Malá děvčata   Lehká Eva, Smolová Lenka 
Praktikantka    
Velká děvčata

 Barbora Kubíčková,

Tereza Šmídová

 
Praktikantka

 

 
Malí chlapci    
Praktikant    
Velcí kluci    
Praktikant    
Zdravotnice Kubíčková Vlasta  Katka Langerová
Hospodář Šmíd Radek Drábek Michal 
Kuchař Kubíček Zdeněk  Horák Jakub, Kubíček Zdeněk
Kuchař Třísková Tereza

Skřiváčková Petra

 

Oddílový vedoucí musí být plnoletý a mít zkušenost s prací na táboře. Zdravotnice musí být plnoletá a splňovat kvalifikační předpoklady předepsané příslušným zákonem (Zákon o ochraně veřejného zdraví č. 258/200 Sb. § 10 a §11).

Přihlášení táborníci 2019:

  1. BĚH 2. BĚH
  kluci PŘIHL
holky PŘIHL 
kluci PŘIHL
holky PŘIHL
1.  Šmíd Jan    Langerová Julie    Lamač František   Drábková Alena   
2. Langer Martin                          Lexová Amálie    Horák Jakub    Davidová Helena   
3. Skřiváček Filip     Šturmová Michaela   Matějů Štěpán    Davidová Hana   
4. Šturma Pavel     Majorová Rozálie    Matyáš Vojtěch   Lamačová Pavlína   
5.  Šturma Matěj   Prokešová Adéla     Smola Jan   Lamačová Kateřina   
6.  Kubíček Jan   Šturmová Andrea     Husenica Tadeáš   Petrtýlová Dorka   
7.  Tulka Tomáš   Hanoutová Barbora     Lehký Václav   Sajdlová Adéla   
8. Kašpar Jakub    Kantůrková Simona   Palme Martin     Janků Tereza  
9.  Hanout Filip   Majorová Kateřina   Martinek Ondřej    Lehká Adéla   
10. Kousal Tomáš    Šturmová Tereza   Ron Lukáš    Kučerová Petra   
11. Šturma Vojtěch     Rozehnalová Linda    Hloušek Šimon   Kadavá Ema   
12. Čermák Vojtěch    Mikolášková Michaela     Tošovský Filip   Smolová Petra   
13. Prokeš Jan    Lutzová Eliška    Janoušek Vít    Škábová Tereza   
14. Javůrek Antonín     Schoberová Hana   Novák Janek     Patočková Anna  
15. Tulka Ondřej    Nedvědová Rozárie    Filip Matěj    Vrdlovcová Ester  
16.  Kantůrek Tomáš   Pavlíková Josefína     Tošovský Vojta    Karlová Lucie  
17. Svrček Vilém        Drtina Petr     Marková Hana  
18. Šatava Šimon         Stejskal Mikoláš   Černá Pavlína   
19.  Kubíček Lukáš         Říha Filip    Karlová Eliška  
20. Holubec Michal         Procházka Ondřej    Janoušková Markéta  
21. Pacák Martin         Šír Daniel    Popková Nela  
22. Pacák Jakub            Marková Jana   
23. Kousal David             Kopasová Kateřina  
24. Hudák Ondřej             Hejralová Karolína  
25. Fišer Matěj           Neťuková Magdaléna  
26.  Mikolášek Jan           Hejralová Viktorie   
27.  Škoda Filip           Halžová Aneta   
28.  Rozehnal Eliáš           Pikorová Simona   
29.  Javůrek Viktor           Poslušná Adéla   
30.  Fišer Lukáš            Pikorová Anna  
31. Janata Tomáš            Drtinová Ema   
32.  Šilhavý Jakub           Hornová Jitka   
33. Pacák Tomáš             Jonová Nela  
34. Bulušek Tomáš             Body Natálie  
35.  Šilhavý Petr            Procházková Anna  
36. Čech Lukáš             Procházková Kateřina  
37.  Apltauer Vojtěch              
38.  Štěpán Erban              
39. Schober Jakub               
40. Černý Kamil          -------------------    -------------------  
   -----------------------------              
  NÁHRADNÍCI:                
 

Kočárek Šimon

             
 

KOčárek Milan

             
 

Zuzánek Michal

             
 

Kubát Josef

             
 

 

             

Z hygienických   a organizačních důvodů musíme regulovat počet chlapců/děvčat na táboře - nemůžeme mít více než 40 chlapců/děvčat na jednom běhu. 41. chlapec/děvče je zařazeno do náhradníků.