Country festival

Action

Action Country festival
Date 18.06.2011 - 16.10.2013
Place Jablonec nad Jizerou - Jablonec nad Jizerou
Category Akce v okolí

Description

Country Festival 2011

Vy všichni, kteří máte rádi veselost, dobrý mok, dobrou baštu a především country muziku - NEPŘEHLÉDNĚTE, že se v Jablonci nad Jizerou opět koná JABLONECKÝ COUNTRY FESTIVAL.

Open air festival se opět koná v areálu městského parku v Pilišťatech (u Hájenky) v Jablonci nad Jizerou v sobotu 18. června 2011. Areál bude otevřen ve 14:00 hodin, první kapela vystoupí cca v 15:00 hodin, program bude plynule pokračovat po celé odpoledne a po celý večer.

  • Vstupné: děti do 15 let zdarma, penzisté a mládež do 18 let 50,- Kč, ostatní 80,- Kč.

Na festivalu vystoupí tyto kapely:

  • HOBRBULE (Semily a okolí)
  • KTP – Kamarádi táborových písniček (Mladá Boleslav)
  • FOUS (Jablonec nad Jizerou)
  • JWB – Johny Walker Band (Semily)
  • NABOSO (Rokytnice nad Jizerou)

Celé odpoledne a celý večer slovem provází frontman semilského Johny Walker Bandu – Tomáš Hyka. Pro tancechtivé - taneční parket přímo před pódiem! Pro trampy a zálesáky – táborový oheň, kanadské svíce!

Pro návštěvníky jsou připraveny dovednostní soutěže o kšiltovky a reklamní předměty některé z vystupujících kapel a slosování vstupenek o zajímavé ceny.

Možná bude i ohňostroj.

Věřte, že o bohaté a neutuchající občerstvování účastníků při tomto country-maratónu bude velmi dobře postaráno.

Tak neseďte doma, přijďte se pobavit, přijďte si zazpívat a zatancovat!

Pořadateli a sponzory festivalu jsou: kapela FOUS Jablonec nad Jizerou, MĚSTO Jablonec nad Jizerou, FAN Kostelec nad Labem, ELITEX - OK s.r.o. Jablonec nad Jizerou, DACIA AUTO BELDA s.r.o. Jablonec nad Jizerou, ELVIS-ELEKTRO s.r.o. Jablonec nad Jizerou, SKIAREÁL KAMENEC Jablonec nad Jizerou, HUDEBNÍ NÁSTROJE Roudnický Semily, Freundeskreis Jablonec v Sulzbachu, Sport-BAR Hlaváč Jablonec nad Jizerou, SDH Jablonec nad Jizerou, MS HOŘEC Jablonec nad Jizerou, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou, KLUB ŽEN Jablonec nad Jizerou, NÁPOJE Jablonec nad Jizerou, MINOR Jablonec nad Jizerou, Kovářství Miloš Langhamr.

Place

Place Jablonec nad Jizerou