Bezpłatny skibus.

Rozkład jazdy skibusu

  • 70 – jedzie od 15.12.2020 r. do 31.3.2021 r.
  • 71 – jedzie od 15.12.2020 r. do 10.3.2021 r., nie jedzie 24.12.2020 r.
  • 72 – jedzie od 25.12.2020 r. do 8.3.2021 r.
  • Rokytnice nad Jizerou > Horní Domky
  • Horní Domky > Rokytnice nad Jizerou
  • Studenov → Modrá Hvězda → Horní Domky

       70 70 72 72 70 72 70 72 70 72
    1 Hostinec U Kroupů 7.40 - - - 8.25 - - - - -
    2 U pily 7.42 - - - 8.27 - - - - -
    3 Náměstí (Studenov) 7.45 - 8.00 - 8.30 - 8.45 - 9.00 9.15
    4 Hostinec U Zastávky 7.47 - 8.01 - 8.32 - 8.46 - 9.01 9.16
    5 Klub mládeže 7.49 - 8.03 - 8.34 - 8.48 - 9.03 9.18
    6 Horní Rokytnice - 8.00 - 8.30 - 8.45 - 9.00 - -
    7 Eprona 7.50 8.02 7.07 8.32 8.35 8.47 8.52 9.02 9.07 9.22
    8 Prostřední parkoviště 7.52 8.04 8.08 8.34 8.37 8.49 8.53 9.04 9.08 9.23
    9 Horní Domky 7.55 8.05 8.10 8.35 8.40 8.50 8.55 9.05 9.10 9.25
       70 72 70 72 70 72 70 72 72 72
    1 Hostinec U Kroupů 9.25 - - - 10.25 - - - - 11.55
    2 U pily 9.27 - - - 10.27 - - - - 11.57
    3 Náměstí (Studenov) 9.30 9.45 - 10.15 10.30 10.45 11.00 - 11.30 12.00
    4 Hostinec U Zastávky 9.31 9.46 - 10.16 10.31 10.46 11.01 - 11.31 12.01
    5 Klub mládeže 9.33 9.48 - 10.18 10.32 10.48 11.03 - 11.32 12.02
    6 Horní Rokytnice - - 10.00 - - - - 11.15 - -
    7 Eprona 9.37 9.52 10.02 10.22 10.34 10.52 11.07 11.17 11.34 12.04
    8 Prostřední parkoviště 9.38 9.53 10.04 10.23 10.36 10.53 11.08 11.19 11.36 12.06
    9 Horní Domky 9.40 9.55 10.05 10.25 10.40 10.55 11.10 11.20 11.40 12.10
       71 71 71 71 71 71 71 71 71  
    1 Hostinec U Kroupů - - 12.55 - - - - - -  
    2 U pily - - 12.57 - - - - - -  
    3 Náměstí (Studenov) - 12.30 13.00 13.30 - 14.20 - 14.50 -  
    4 Hostinec U Zastávky - 12.31 13.01 13.31 - 14.21 - 14.51 -  
    5 Klub mládeže - 12.32 13.02 13.32 - 14.22 - 14.52 -  
    6 Horní Rokytnice 12.15 - - - 14.00 - 14.35 - 15.05  
    7 Eprona 12.17 12.34 13.04 13.34 14.02 14.24 14.37 14.54 15.07  
    8 Prostřední parkoviště 12.19 12.36 13.06 13.36 14.04 14.26 14.39 14.56 15.09  
    9 Horní Domky 12.20 12.40 13.10 13.40 14.05 14.30 14.40 14.50 15.10  
  • Horní Domky → Modrá Hvězda → Studenov

       70 72 70 72 70 72 70 72
    9 Horní Domky 9.10 9.25 9.40 9.55 10.10 10.25 10.40 10.55
    8 Prostřední parkoviště 9.11* 9.26* 9.42* 9.56* 10.11* 10.26* 10.41* 10.57*
    7 Eprona 9.12* 9.28* 9.44* 9.58* 10.12* 10.28* 10.43* 10.59*
    6 Horní Rokytnice - - 9.45 - - - - 11.00
    5 Klub mládeže 9.14* 9.30*   10.00* 10.14* 10.30* 10.45*  
    4 Hostinec U Zastávky 9.15* 9.32*   10.02* 10.15* 10.32* 10.47*  
    3 Náměstí (Studenov) 9.17* 9.35   10.05 10.17* 10.35 10.50  
    2 U pily 9.19*       10.19*      
    1 Hostinec U Kroupů 9.20       10.20      
       70 72 72 72 71 71 71 71
    9 Horní Domky 11.10 11.20 11.40 12.10 12.20 12.40 13.10 13.40
    8 Prostřední parkoviště 11.12* 11.21* 11.41* 12.12* 12.21* 12.41* 13.11* 13.42*
    7 Eprona 11.14* 11.23* 11.43* 12.14* 12.23* 12.43* 13.13* 13.44*
    6 Horní Rokytnice 11.15 - - 12.15 - - - 13.45
    5 Klub mládeže   11.25* 11.45*   12.25* 12.45* 13.15*  
    4 Hostinec U Zastávky   11.27* 11.47*   12.27* 12.47* 13.17*  
    3 Náměstí (Studenov)   11.30 11.50*   12.30 12.50* 13.20  
    2 U pily     11.52*     12.52*    
    1 Hostinec U Kroupů     11.55     12.55    
       71 71 71 71 71 71 71 71
    9 Horní Domky 14.10 14.30 14.40 15.00 15.10 15.40 16.10 16.40
    8 Prostřední parkoviště 14.11* 14.32* 14.41* 15.02* 15.12* 15.41* 16.11* 16.42*
    7 Eprona 14.13* 14.34* 14.43* 15.04* 15.14* 15.43* 16.13* 16.44*
    6 Horní Rokytnice - 14.35 - 15.05 15.16* 15.45* 16.15* 16.46*
    5 Klub mládeže 14.15*   14.45*   15.18* 15.48* 16.18* 16.48*
    4 Hostinec U Zastávky 14.17*   14.47*   15.21* 15.50* 16.20* 16.51*
    3 Náměstí (Studenov) 14.20   14.50   15.23* 15.55 16.25 16.53*
    2 U pily         15.28*     16.58*
    1 Hostinec U Kroupů         15.30     17.00
  • Przewozy zapewnia: BusLine LK s.r.o., ośrodek Rokytnice nad Izerą nr tel.: +420 481 368 432