Bike Music Fest

Action

Action Bike Music Fest
Date 17.08.2019
Place Paseky nad Jizerou - Paseky nad Jizerou
Category Akce v okolí

Description

bike music fest

Bike Music Fest - Nejtěžší cyklistické setkání v Pasekách
17.8.2019

Hlavní kategorie - letošní ročník jen dvojice.

Cyklistické setkání 10. ročníku + 3 se skládá ze dvou etap:

  • První etapa - orientační maratón typu scorelauf. Scorelauf = orientační závod s volným pořadím kontrol a jejich různým ohodnocením. Cílem je nasbírat co nejvíce bodů v daném časovém limitu a předem určenou penalizací za pozdní příjezd. Kontroly by měly být rozestavěny tak, aby i ti nejlepší nebyli schopni posbírat v limitu vše. Jede se podle turistické mapy, kterou obdržíte na startu a ve které jsou zakresleny kontroly. Je jen na Vás, jakou strategii zvolíte aby jste dosáhli co nejvyššího počtu bodů v časovém limitu.
  • Po této etapě není ovšem nic rozhodnuto, neboť následuje etapa druhá - výjezd (neplatí pro elektrokola). Vymýšlíme, kde a jak nahradit výjezd pod sedačkovou lanovkou na Hermíně - včas se dozvíte !!!
  • Doprovodné kategorie - děti do 14-ti let
  • Soutěžící absolvují trať zručnosti, která obsahuje nejrůznější překážky jako např. překlápěčky, kuželky, přejezd prkna apod., a po té nastupují na jednoduchý dětský orientační běh v okolním terénu a možná s pomocí oficiálních elektronických čipů pro OB zaznamenají průběh této části. I zde vymýšlíme náhradu za výjezd pod sedačkovou lanovkou na Hermíně.

Open Air festival BMF 17. 8. 2019

Můžete se těšit na (časy začátku orientační - změny vyhrazeny):

  • Žabí uzel
  • StandBand bez ukázky, ale Pasečáci znají a vy se můžete těšit na příjemnou muziku :-)

Vstupné:

  • pro závodníky je vstupné v ceně startovného!
  • Normální vstupné: 150,- CZK, děti do 18 let 100,- CZK, děti v doprovodu rodiče do 10 let ZDARMA
  • Výhodné vstupné: 600,- CZK / skupina 5-ti osob - moje parta

Na tento ročník jsou zajištěny velkokapacitní stany (POKUD SE NÁM JE PODAŘÍ POSTAVIT :-) Pak se nemusíte obávat nepříznivého počasí! V případě příznivých podmínek bude zapálen festivalový oheň. Vzhledem k místní poloze doporučujeme s sebou teplejší oblečení, neboť po západu slunce bývá chladněji. V celém areálu budete obslouženi pouze s páskou na ruce.

Více informací: www.bikemusicfest.cz

Place

Place Paseky nad Jizerou