Spolky, kluby, skupiny ...

Má Váš zájmový spolek, sportovní klub nebo hudební skupina své vlastní stránky a působíte v Rokytnici nad Jizerou? Zašlete nám odkaz na sura@rokytnice.com a my Vás zařadíme.

Skupinka rokytnických nadšenců, kteří se věnují horolezení a skialpinismu. Každoročně pořádají závod O dřevěnného Krakonoše. Více informací naleznete na stránkách Alpin klubu Rokytnice.

Divadelní spolek jako poslední hru představil hru Nejkrásnější válka.

Grupa muzyczna NABOSO, to amatorska karkonoska grupa country z Rokytnicy na Jizerou, która została założona w 1993 roku z przeważającym repertuarem w półki czeskiego country i folku.

Obecnie skład instrumentalny to: gitara basowa, gitarado akompaniamentu, gitara solowa, skrzypce, mandolina, pięciostrunowe banjo i trzy rozpoznawalne głosy.

Dysponuje własną ruchomą aparaturą dźwiękową z mocą całkowitą aż 1.500 W z możliwością aranżacji dźwiękowej w małych aż średnio dużych salach, czy podczas letnich akcji pod gołym niebem oraz podczas programów towarzyszących.

Długość produkcji wynosi cztery do sześciu godzin, zależy od uzgodnionych warunków poszczególnych akcji i imprez.

Czytaj więcej:

Puncrok Paralen i Ibalgin to zespół muzyczny z Rokytnicy nad Jizerou. Chcąc uzyskać więcej informacji, MP3, teksty i dane o aktualnych imprezach, w których uczestniczą, proszę popatrzyć na ich strony. Oto adres .... http://bandzone.cz/paraleniibalgin.

paraglaiding

Paraglide club vznikl v roce 2007 a řadí se tedy mezi nejmladší oddíly TJ Spartaku Rokytnice nad Jizerou, stejně jako se paragliding řadí mezi nejmladší sporty nejen u nás, ale i ve světě.

Více informací na www.paragliding-rokytnice.cz

Bodegajordan Sneakers | Zapatillas Running - Ofertas para comprar online y opiniones

Czytaj więcej:

Sdružení dobrovolních hasičů Rokytnice nad Jizerou se podílí významným dílem na kulturním dění ve městě. Každoročně pořádá Hasičský ples, Pálení čarodějnic, zajišťuje občerstvení na Dětském dni, pouti, sjezdu pašeráků ...

volejbal

Volebalový oddíl při TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Více informací na www.volejbal-rokytnice.cz

Air Max 2017Nike sneakers | Men's Sneakers