spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Hlavní strana arrow Příjmy Spolku arrow Dotace, sponzorské dary
Dotace, sponzorské dary
  • Dotace z veřejných zdrojů, grantové podpory, příspěvky státních fondů.
  • Sponzorské dary.
  • Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Rokytnici nad Jizerou bylo založeno v rámci projektu města Rokytnice nad Jizerou „Založení společného sdružení města a podnikatelských subjektů pro rozvoj cestovního ruchu v Rokytnici nad Jizerou“, na který město získalo dotaci ve výši 75% v rámci Společného regionálního operačního programu (SROP), priorita 4 – Rozvoj cestovního ruchu, opatření 4.1 – Rozvoj služeb pro cestovní ruch, podopatření 4.1.2 – Podpora regionálních a místních služeb v cestovním ruchu.
  • V rámci tohoto projektu byla realizována i pilotní činnost sdružení (plán činnosti v roce 2005 a v první polovině roku 2006), to znamená, že byla získána dotace také na provoz panoramatické kamery, provoz skibusu, tvorbu a obnovu turistického informačního systému a také na zpracování analýzy rozvoje cestovního ruchu v Rokytnici nad Jizerou.
  • V roce 2007 realizovalo Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v rokytnici nad Jizerou projekt Rokytnice po celý rok, na který Sdružení získalo dotaci ze Společného regionálního operačního programu České republiky na léta 2004 - 2006, 3. kolo výzvy 4.1.2 Podpora služeb cestovního ruchu pro veřejný sektor. Výstupem projektu pak byl poznávací okruh "Okolo Rokytnice" a tématická stezka "Pašerácká stezka", dále propagační materiál k těmto naučným trasám v počtu 2 x 12.500 kusů a informační kampaň, které proběhla formou provozu velkoformátové reklamy na autobusech ČSAD Semily a.s. a formou inzerce - prezentace města Rokytnice nad Jizerou v speciálních tiskovinách zaměřených na nabídku služeb v cestovním ruchu. Celková výše obdržené dotace činila 580.800,- kč.

srop_small eu_small lk_small

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB