Návštěvy

Vážení rodiče,

doba je moderní a mobilní telefon dnes i malé děti považují za zcela běžnou věc. Zvažte ale, zda ho dát dětem s sebou na tábor. V místě je špatný signál a v táboře není možnost dobíjení.

Hodně dětí jede na tábor poprvé, ale i těm ostříleným táborníkům se může zastesknout. Poté hned řeší plačící vše po telefonu s rodiči či babičkou. Snad každá matka slyšíc své plačící dítko, chce sednout do auta a vyrazit směr tábor. Jenže druhý den je vše jinak, problémy se vyřeší na místě, stesk přejde a rodiče přijedou zbytečně. Pokud by se dělo s Vašim dítkem něco vážného, budeme Vás okamžitě kontaktovat. Dalším důvodem je hrozící ztráta telefonu nebo jeho poničení v přírodě.

Dalším problémem jsou návštěvy. Když už se malý táborník zadaptuje a přijede návštěva, začínáme na novo. A nemluvím ani o tom, že za všemi dětmi rodiče přijet nemohou a věřte, ostatním je to líto.

 

V táboře platí samozřejmě zákaz kouření a požívání alkoholu a jiných omamných látek. Při porušení zákazu si vyhrazujeme právo vyloučit účastníka tábora bez návrácení poplatku.

Děkujeme za pochopení