Přihlášení táborníci 2020

Termíny:

Letos (2020) pořádáme opět dva běhy v měsíci červenci.

  Termín
1. běh 4.7 - 18.7. 2020
2. běh 19.7. - 1.8. 2020

 

Přihláška

Informace ohledně přihlášek na rok 2020 budou k dispozici v průběhu ledna. Podmínkou přihlášení dítěte je ukončený 1. ročník základní školy, nejstarší táborníci mohou být po  ukončení základní školy, tj. po 9. ročníku ZŠ. 

 

Vedoucí a personál 2020:

 

 

  1. běh 2. běh
Hlavní vedoucí Šmídová Markéta Šmídová Markéta
Programový vedoucí

Bartošová Lucie  

 
Děvčata

Kateřina Lukešová

Veronika Mikolášková

Tereza Šmídová

Barbora Kubíčková

Eva Lehká

Lenka Smolová

Klára Hartychová

Iva Marková

Mája Palmová

Pája Lamačová

Kluci

Vítek Ježek 

Darek Bogdány

Martin Slavík

Vašek Holý

Filip Skřiváček 

Matouš Hanout

Vojta Gebrt

Tonda Waldmann

Kuba  Ježek

Míra Večerník

Ondra Šmíd

Zdravotnice Kubíčková Vlasta  Majda Šírová 
Hospodář Šmíd Radek Drábek Michal 
Kuchař Kubíček Zdeněk  Horák Jakub, Kubíček Zdeněk
Kuchař Třísková Tereza

Skřiváčková Petra

 

Oddílový vedoucí musí být plnoletý a mít zkušenost s prací na táboře. Zdravotnice musí být plnoletá a splňovat kvalifikační předpoklady předepsané příslušným zákonem (Zákon o ochraně veřejného zdraví č. 258/200 Sb. § 10 a §11).

Přihlášení táborníci 2020:

  1. BĚH 2. BĚH
  kluci PŘIHL
holky PŘIHL 
kluci PŘIHL
holky PŘIHL
1.  Šmíd Jan     Langerová Julie    Horák Jakub Jeremiáš    Černá Hana  
2.  Šturma Matěj     Šturmová Míša    Lamač František     Lamačová Kateřina  
3.  Kousal Tomáš     Kantůrková Simona    Husenica Tadeáš    Petrtýlová Dorka   
4.  Prokeš Jan    Prokešová Adéla    Smola Jan    Drábková Alena   
5.  Kubát Josef    Šturmová Tereza    Pacák Jakub    Davidová Hana   
6.  Javůrek Antonín    Majorová Róza    Novák Marek     Davidová Helena   
7.  Zuzánek Michal    Sirůčková Anna    Tošovský Vojta     Šimůnková Beáta   
8.  Janata Tomáš    Lutzová Eliška    Novák Janek     Jonová Erika   
9.  Šturma Vojtěch     Rozehnalová Linda    Lehký Václav     Smolová Petra   
10.  Škoda Filip     Majorová Kateřina    Ron Lukáš     Urbanová Viktorie   
11.  Saska Oliver    Pěničková Otýlie    Račák Denis     Karlová Eliška   
12.  Šilhavý Jakub    Hanoutová Barbora    Tošovský Filip     Popková Nela  
13.  Šatava Šimon    MIkolášková Míša    Palme Martin     Vrdlovcová Stella   
14.  Pacák Martin    Jeníková Amélie    Martinek Ondřej    Hejralová Viktorie   
15.  Hudák Ondřej    Pikorová Anna    Pacák Tomáš     Škábová Tereza   
16.  Dlouhý Ondřej   Schoberová Hana     Marek Štěpán     Lehká Adéla   
17.  Mikolášek Jan   Pikorová Simona     Filip Matěj     Marková Jana   
18.  Javůrek Viktor   Lexová Amálie     Ševců Eduard     Kučerová Petra   
19.   Šilhavý Petr   Metelková Leona     Alnatour Maher    Jonová Nela   
20.  Kubíček Lukáš        Procházka Ondřej     Vrdlovcová Ester  
21.  Hanout Filip        Stejskal Mikoláš     Hejralová Karolina   
22.  Svrček Vilém        Matyáš Vojtěch    Holcová Ester   
23.  Kynčl Petr        Matějů Štěpán    Hartigová Johana   
24.  Kantůrek Tomáš        Klimeš Vít    Marková Hana   
25.  Šrámek Jakub        Klimeš Jan   Neťuková Magdalena   
26.  Ponocný Petr        Klimeš Vojtěch     Holcová Tereza  
27.  Rozehnal Eliáš            Drtinová Ema   
28.  Bulušek Tomáš            Procházková Anna   
29.  Holubec Michal            Procházková Kateřina   
30.  Schober Jakub            Patočková Anna  
31.  Fuller Daniel              
32.                
33.                
34.                
35.                
36.                
37.                
38.                
39.                
40.          -------------------    -------------------  
   -----------------------------              
               
                 
                 
                 
                 
 

 

             

Z hygienických   a organizačních důvodů musíme regulovat počet chlapců/děvčat na táboře - nemůžeme mít více než 40 chlapců/děvčat na jednom běhu. 41. chlapec/děvče je zařazeno do náhradníků.