Skibus zdarma přepravuje lyžaře k lyžařským areálům napříč celou Rokytnicí nad Jizerou.

Jízdní řád skibusu ke stažení

Jízdní řád skibusu

  • 13 – jede od 25.12.2019 do 20.03.2020, od 23.03. do 27.03.2020
  • 14 – jede od 16.03. do 20.03.2020, od 23.03. do 27.03.2020
  • 20 – jede od 15.12.2019 do 15.03.2020, od 21.03. do 22.03.2020, od 28.03. do 29.03.2020
  • 22 – jede od 15.12.2019 do 15.03.2020, od 21.03. do 22.03.2020, od 28.03. do 29.03.2020, nejede 24.12.2019
  • 30 – jede od 25.12.2019 do 15.03.2020
  • Jablonec n. Jiz. > Rokytnice n. J, Horní Domky
  • Rokytnice n. J, Horní Domky > Jablonec n. Jiz.
  • Jablonec n. J. → Studenov → Modrá Hvězda → Horní Domky

       20 20 13 20 30 2030 20 30
    1 Jablonec n. Jiz., žel. st.  
    2 Jablonec n. Jiz., nám.
    3 Rokytnice n. Jiz., host. 07.35 08:10 08.30 09.30
    4 Rokytnice n. Jiz., pila 07.37 08:12 08.32 09.32
    5 Rokytnice n. Jiz., nám. 07.40 08.00 08.15 08.35 08.45 09.00 09.15 09.35 09.45
    6 Rokytnice n. Jiz., host. u zast. 07.41 08.01 08.16 08.36 08.46 09.01 09.16 09.36 09.46
    7 Rokytnice n. Jiz., klub mládeže 07.42 08.03 08.18 08.37 08.48 09.03 09.18 09.37 09.48
    8 Rokytnice n. Jiz., Horní Rokytnice 08.05 08.20 08.50 09.05 09.20 09.50
    9 Rokytnice n. Jiz., Eprona 07.43 08.07 08.22 08.39 08.52 09.07 09.22 09.39 09.52
    10 Rokytnice n. Jiz., prostřední park. 07.44 08.08 08.23 08.41 08.53 09.08 09.23 09.41 09.53
    11 Rokytnice n. Jiz., Horní Domky 07.45 08.10 08.25 08.45 08.55 09.10 09.25 09.45 09.55
       2030 2030 2030 203030
    1 Jablonec n. Jiz., žel. st.
    2 Jablonec n. Jiz., nám.
    3 Rokytnice n. Jiz., host. 10.30 11.30
    4 Rokytnice n. Jiz., pila 10.32 11.32
    5 Rokytnice n. Jiz., nám. 10.00 10.15 10.35 10.45 11.00 11.15 11.35 11.45 12.15
    6 Rokytnice n. Jiz., host. u zast. 10.01 10.16 10.36 10.46 11.01 11.16 11.36 11.46 12.16
    7 Rokytnice n. Jiz., klub mládeže 10.03 10.18 10.37 10.48 11.03 11.18 11.37 11.48 12.18
    8 Rokytnice n. Jiz., Horní Rokytnice 10.05 10.20 10.50 11.05 11.20 11.50 12.20
    9 Rokytnice n. Jiz., Eprona 10.07 10.22 10.39 10.52 11.07 11.22 11.39 11.52 12.22
    10 Rokytnice n. Jiz., prostřední park. 10.08 10.23 10.41 10.53 11.08 11.23 11.41 11.53 12.23
    11 Rokytnice n. Jiz., Horní Domky 10.10 10.25 10.45 10.55 11.10 11.25 11.45 11.55 12.25
       13 20 22 22 22 22 22 22  
    1 Jablonec n. Jiz., žel. st.  
    2 Jablonec n. Jiz., nám.  
    3 Rokytnice n. Jiz., host. 12.55 14.30  
    4 Rokytnice n. Jiz., pila 12.57 14.32  
    5 Rokytnice n. Jiz., nám. 13.00 13.30 14.00 14.35 15.00 15.35 16.00 16.35  
    6 Rokytnice n. Jiz., host. u zast. 13.01 13.31 14.01 14.36 15.01 15.36 16.01 16.36  
    7 Rokytnice n. Jiz., klub mládeže 13.02 13.32 14.03 14.37 15.03 15.37 16.03 16.37  
    8 Rokytnice n. Jiz., Horní Rokytnice 13.35 14.05 15.05 16.05  
    9 Rokytnice n. Jiz., Eprona 13.04 13.37 14.07 14.39 15.07 15.39 16.07 16.39  
    10 Rokytnice n. Jiz., prostřední park. 13.06 13.38 14.08 14.41 15.08 15.41 16.08 16.41  
    11 Rokytnice n. Jiz., Horní Domky 13.10 13.40 14.10 14.45 15.10 15.45 16.10 16.45  
  • Horní Domky → Modrá Hvězda → Studenov → Jablonec n. J.

       20 2030 2030 2030 2030
    11 Rokytnice n. Jiz., Horní Domky 07.45 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00
    10 Rokytnice n. Jiz., prostřední park. 07.46 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01
    9 Rokytnice n. Jiz., Eprona 07.48 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03
    8 Rokytnice n. Jiz., Horní Rokytnice
    7 Rokytnice n. Jiz., klub mládeže 07.50 08.20 08.35 08.50 09.05 09.20 09.35 09.50 10.05
    6 Rokytnice n. Jiz., host. u zast. 07.51 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06
    5 Rokytnice n. Jiz., nám. 07.55 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55 10.10
    4 Rokytnice n. Jiz., pila
    3 Rokytnice n. Jiz., host.
    2 Jablonec n. Jiz., nám.
    1 Jablonec n. Jiz., žel. st.                
       2030 2030 203030 13 20
    11 Rokytnice n. Jiz., Horní Domky 10.15 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 12.00 12.30 13.15
    10 Rokytnice n. Jiz., prostřední park. 10.16 10.31 10.46 11.01 11.16 11.31 12.01 12.31 13.16
    9 Rokytnice n. Jiz., Eprona 10.18 10.33 10.48 11.03 11.18 11.33 12.03 12.33 13.18
    8 Rokytnice n. Jiz., Horní Rokytnice 12.05
    7 Rokytnice n. Jiz., klub mládeže 10.20 10.35 10.50 11.05 11.20 11.35 12.06 12.35 13.20
    6 Rokytnice n. Jiz., host. u zast. 10.21 10.36 10.51 11.06 11.22 11.36 12.07 12.36 13.22
    5 Rokytnice n. Jiz., nám. 10.25 10.40 10.55 11.10 11.25 11.40 12.10 12.40 13.25
    4 Rokytnice n. Jiz., pila 11.27 12.42
    3 Rokytnice n. Jiz., host. 11.30 12.45
    2 Jablonec n. Jiz., nám.
    1 Jablonec n. Jiz., žel. st.
       22 20 22 22 22 14 22 22  
    11 Rokytnice n. Jiz., Horní Domky 13.45 14.15 14.45 15.15 15.45 16.00 16.15 16.45  
    10 Rokytnice n. Jiz., prostřední park. 13.46 14.16 14.46 15.16 15.46 16.01 16.16 16.46  
    9 Rokytnice n. Jiz., Eprona 13.48 14.18 14.48 15.18 15.48 16.03 16.18 16.48  
    8 Rokytnice n. Jiz., Horní Rokytnice 13.50 14.20 14.50 15.20 15.50 16.05 16.20 16.50  
    7 Rokytnice n. Jiz., klub mládeže 13.51 14.21 14.51 15.21 15.51 16.06 16.21 16.51  
    6 Rokytnice n. Jiz., host. u zast. 13.52 14.22 14.52 15.22 15.52 16.07 16.22 16.52  
    5 Rokytnice n. Jiz., nám. 13.55 14.25 14.55 15.25 15.55 16.10 16.25 16.55  
    4 Rokytnice n. Jiz., pila 14.27 15.27 16.12 16.57  
    3 Rokytnice n. Jiz., host. 14.30 15.30 16.15 17.00  
    2 Jablonec n. Jiz., nám.  
    1 Jablonec n. Jiz., žel. st.  
  • Přepravu zajišťuje: BusLine LK s.r.o., středisko Rokytnice nad Jizerou, tel.: +420 481 368 432