Provoz SKIBUSU v Rokytnici nad Jizerou financuje Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu.

Jízdní řád skibusu ke stažení

Jízdní řád skibusu

  • 60 – jede od 16.12.2017 do 5.4.2018
  • 30 – jede od 25.12.2017 do 5.3.2018
  • 70 – jede od 16.12.2017 do 5.4.2018, nejede 24.12.2017

Jablonec n. J. → Studenov → Modrá Hvězda → Horní Domky

  606030603060306030
1 Jablonec n. Jiz., žel. st. 08:02  
2 Jablonec n. Jiz., nám. 08:05
3 Hostinec - U kroupů 07.35 08:10 08.30 09.30
4 U pily 07.37 08:12 08.32 09.32
5 Náměstí, Studenov 07.40 08.00 08.15 08.35 08.45 09.00 09.15 09.35 09.45
6 Hostinec u zastávky 07.41 08.01 08.16 08.36 08.46 09.01 09.16 09.36 09.46
7 Klub mládeže 07.42 08.03 08.18 08.37 08.48 09.03 09.18 09.37 09.48
8 BusLine, Modrá Hvězda 08.05 08.20 08.50 09.05 09.20 09.50
9 Eprona 07.43 08.07 08.22 08.39 08.52 09.07 09.22 09.39 09.52
10 Parkoviště P3 07.44 08.08 08.23 08.41 08.53 09.08 09.23 09.41 09.53
11 Horní Domky 07.45 08.10 08.25 08.45 08.55 09.10 09.25 09.45 09.55
  603060306030603030
1 Jablonec n. Jiz., žel. st.
2 Jablonec n. Jiz., nám.
3 Hostinec - U kroupů 10.30 11.30
4 U pily 10.32 11.32
5 Náměstí, Studenov 10.00 10.15 10.35 10.45 11.00 11.15 11.35 11.45 12.15
6 Hostinec u zastávky 10.01 10.16 10.36 10.46 11.01 11.16 11.36 11.46 12.16
7 Klub mládeže 10.03 10.18 10.37 10.48 11.03 11.18 11.37 11.48 12.18
8 BusLine, Modrá Hvězda 10.05 10.20 10.50 11.05 11.20 11.50 12.20
9 Eprona 10.07 10.22 10.39 10.52 11.07 11.22 11.39 11.52 12.22
10 Parkoviště P3 10.08 10.23 10.41 10.53 11.08 11.23 11.41 11.53 12.23
11 Horní Domky 10.10 10.25 10.45 10.55 11.10 11.25 11.45 11.55 12.25
  303060707070707070
1 Jablonec n.Jiz., žel st.  –
2 Jablonec n. Jiz., nám. 12:51
3 Hostinec - U kroupů 12:53 12.55 14.30
4 U pily 12.57 14.32
5 Náměstí, Studenov 13.00 13.30 14.00 14.35 15.00 15.35 16.00 16.35
6 Hostinec u zastávky 13.01 13.31 14.01 14.36 15.01 15.36 16.01 16.36
7 Klub mládeže 13.02 13.32 14.03 14.37 15.03 15.37 16.03 16.37
8 BusLine, Modrá Hvězda 13.35 14.05 15.05 16.05
9 Eprona 13.04 13.37 14.07 14.39 15.07 15.39 16.07 16.39
10 Parkoviště P3 13.06 13.38 14.08 14.41 15.08 15.41 16.08 16.41
11 Horní Domky 13.10 13.40 14.10 14.45 15.10 15.45 16.10 16.45

Horní Domky → Modrá Hvězda → Studenov → Jablonec n. J.

  606030603060306030
11 Horní Domky 07.45 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00
10 Parkoviště P3 07.46 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01
9 Eprona 07.48 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03
8 BusLine, Modrá Hvězda
7 Klub mládeže 07.50 08.20 08.35 08.50 09.05 09.20 09.35 09.50 10.05
6 Hostinec u zastávky 07.51 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06
5 Náměstí, Studenov 07.55 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55 10.10
4 U pily
3 Hostinec - U kroupů
2 Jablonec n. Jiz., nám.
1 Jablonec n. Jiz., žel. st.                
  603060306030303030
11 Horní Domky 10.15 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 12.00 12.30
10 Parkoviště P3 10.16 10.31 10.46 11.01 11.16 11.31 12.01 12.31
9 Eprona 10.18 10.33 10.48 11.03 11.18 11.33 12.03 12.33
8 BusLine, Modrá Hvězda 12.05
7 Klub mládeže 10.20 10.35 10.50 11.05 11.20 11.35 12.06 12.35
6 Hostinec u zastávky 10.21 10.36 10.51 11.06 11.22 11.36 12.07 12.36
5 Náměstí, Studenov 10.25 10.40 10.55 11.10 11.25 11.40 12.10 12.40
4 U pily 11.27 12.42
3 Hostinec - U kroupů 11.30 12.45 12.47
2 Jablonec n. Jiz., nám. 12.50
1 Jablonec n. Jiz., žel. st.
  607070707070707030
11 Horní Domky 13.15 13.45 14.15 14.45 15.15 15.45 16.15 16.45
10 Parkoviště P3 13.16 13.46 14.16 14.46 15.16 15.46 16.16 16.46
9 Eprona 13.18 13.48 14.18 14.48 15.18 15.48 16.18 16.48
8 BusLine, Modrá Hvězda 13.50 14.20 14.50 15.20 15.50 16.20 16.50
7 Klub mládeže 13.20 13.51 14.21 14.51 15.21 15.51 16.21 16.51
6 Hostinec u zastávky 13.22 13.52 14.22 14.52 15.22 15.52 16.22 16.52
5 Náměstí, Studenov 13.25 13.55 14.25 14.55 15.25 15.55 16.25 16.55
4 U pily 14.27 15.27 16.57
3 Hostinec - U kroupů 14.30 15.30 17.00 17.02
2 Jablonec n. Jiz., nám. 17.05
1 Jablonec n. Jiz., žel st.
  • Přepravu zajišťuje: BusLine, a.s., středisko Rokytnice nad Jizerou, tel.: +420481368431

Mapa jízdy skibusu: