Lanová dráha Horní Domky je v provozu i mimo zimní sezónu. Více informací o provozu

1. Chata Dvoračky (2,4 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400m), dále pak po zelené doprava 2000m. Cestu je možné absolvovat s kolem či kočárkem.

2. Mohyla Hanče a Vrbaty (4,5 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400m), dále pak po zelené 2000m na Dvoračky, z Dvoraček doleva po červené přes Růženčinu zahrádku, Harrachovy kameny k mohyle Hanče a Vrbaty. Vrbatova bouda cca 200m, lanovka Medvědín cca 3 km.

3. Pramen Labe (7 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak po zelené 2000 m na Dvoračky, z Dvoraček doleva po červené přes Růženčinu záhradku a po 1 km po zelené doleva k rozcestí U čtyř pánů a dále po žluté k prameni Labe (Labská bouda cca 1 km).

4. Horní Mísečky (8 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak po zelené 2000 m na Dvoračky, z Dvoraček doprava po zelené přes Kotelné jámy do Horních Míseček (autobusová zastávka).

5. Vosecká bouda (5,5 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále vpravo po žluté na Zadní plech (1 km), Krakonošovu snídani (2 km) a stále po žluté dalších 1100 m, na rozcectí doprava po zelené 1 km k Vosecké boudě.

6. Rezek (8 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak po zelené 2000 m na Dvoračky, z Dvoraček doprava po žluté 5,6 km (dále je možné pokračovat směr Rokytnice nad Jizerou nebo opačným směrem Vítkovice, Dolní Mísečky).

7. Huťský vodopád (2 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doprava po modré k Huťské boudě (1,5 km) a stále po modré 500 m k Huťskému vodopádu. (Dále je možné pokračovat po modré do Horní Rokytnice náměstí 2,5 km).

8. Studenov (3,5 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak opět doleva po modré na Studenov. (Ze Studenova je možné pokračovat po žluté doprava k Mumlavským vodopádům – Harrachov nebo doleva Dolní Rokytnice n. J – 3 km, Vilémov – 3,5 km, Paseky n. J. – 4,5 km a vlevo po zelené do Horní Rokytnice n. J.– 3,5 km).

9. Dolní Rokytnice nad Jizerou – náměstí (4 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak vlevo po žluté Kostelní cestou do Dolní Rokytnice na náměstí – 3,6 km.

10. Harrachov – Rýžoviště (4 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak vlevo po zelené 3,5 km na Rýžoviště.

11. Čertova hora – horní stanice lanovky Harrachov (5,5 km)

Z horní stanice LD Horní Domky se vydáte doleva po modré na rozcestí Ručičky (400 m), dále pak po modré vlevo přes Studenov na Čertovu horu (lanovkou je možné sjet dolů do Harrachova).